Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Studia podyplomowe - Cyberbezpieczeństwo

Zapisz się

Kierunek studiów:

Rodzaj studiów:

Forma studiów:

Uczelnia realizująca studia:

Dyplom: 
Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Okres nauki:

Forma zajęć:

Opis studiów: 

CEL STUDIÓW
Studia dostosowane są do najnowszych standardów w dynamicznie zmieniającej się cyberprzestrzeni. W toku nauki uczestnicy zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności umożliwiające podjęcie pracy związanej z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji, w tym identyfikacji zagrożeń i przeciwdziałania im, opracowywaniem systemów bezpieczeństwa, audytu informatycznego, informatyki śledczej, zarządzania sytuacją kryzysową w IT. Stawiamy na podejście prawne i praktyczne.

ADRESACI
Studia adresowane są w gównej mierze do funkcjonariuszy służb mundurowych oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo teleinformatyczne w  instytucjach publicznych oraz prywatnych przedsiębiorstwach.

Na studia zapraszamy także wszystkie osoby zainteresowane tematyką bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

METODA
Organizatorem studiów podyplomowych Cyberbezpieczeństwo jest Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE w Łodzi. Są to studia organizowane w trybie on-line ze zjazdami w Filii AHE w Sieradzu. 

CZAS TRWANIA
2 semestry

Mocne strony kierunku: 

Absolwent uzyska wszechstronną wiedzę z zakresu zagadnień prawnych w cyberprzestrzeni oraz umiejętności praktyczne z zakresu wykrywania przestępczości komputerowej, prowadzenia czynności dochodzeniowo-śledczych oraz operacyjno-rozpoznawczych, co stwarza szansę do podjęcia zatrudnienia w organach ścigania, jak również w sektorze prywatnym, na stanowiskach związanych z ochroną danych i bezpieczeństwem informacji.

Opłaty: 
  • Pełny koszt studiów to 4000 zł
  • Płatne w 8 ratach
  • Istnieje możliwość dokonania opłaty jednorazowo
  • Wystawiamy faktury VAT
FAQ