Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Wykładowczyni PUW z certyfikatem e-nauczyciela

Mgr Katarzyna Janocha certyfikowanym e-nauczycielem

Z dumą i radością informujemy, że 13.01.2018 r. Zarząd Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego przyznał Pani mgr Katarzynie Janosze certyfikat e-nauczyciela. To prestiżowe wyróżnienie stanowi potwierdzenie kompetencji w zakresie tworzenia treści oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.

Pani mgr Katarzyna Janocha współpracuje z Polskim Uniwersytetem Wirtualnym jako dydaktyk, prowadząc od 2005 roku zajęcia na platformie zdalnego nauczania. Wśród zajęć on-line prowadzonych przez tę wykładowczynię są zarówno przedmioty na studiach I i II stopnia, na studiach podyplomowych, jak i szkolenia otwarte dla różnych grup kursantów.


Pani Janocha jest nauczycielem i psychologiem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, autorką ćwiczeń dodatkowych dla sześciolatków w klasie I do podręcznika Twister, oraz przedmowy do książki „Czarodziejski pyłek, czyli metafora i bajka we wspomaganiu rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym”. Pracowała przez wiele lat w przedszkolach integracyjnych, w Ośrodku Wczesnej Interwencji, w szkołach językowych, jako redaktor w wydawnictwie językowym oraz trener Wydawnictwa Szkolnego PWN. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku psychologia doradztwa zawodowego i organizacji. Ukończyła również filologię angielską w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. To naprawdę wszechstronny i piękny umysł… Obecnie pracuje jako nauczyciel języka angielskiego oraz psycholog w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Roztokach (województwo podkarpackie). Prowadzi również zajęcia z uczniami o specyficznych potrzebach edukacyjnych oraz szkolenia dla nauczycieli, dyrektorów placówek edukacyjnych oraz rodziców uczniów.

Więcej o naszej wspaniałej Pani Kasi można przeczytać na stronie https://www.puw.pl/pl/zespol/mgr-katarzyna-janocha.
Pani Kasi serdecznie gratulujemy sukcesu!

Dr Wiesław Przybyła
Pełnomocnik rektora ds. studiów zdalnych
Polski Uniwersytet Wirtualny

FAQ