Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Certyfikaty metodyka Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego dla dwóch specjalistek Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego

Z dumą i radością informujemy, że po złożeniu arcytrudnego egzaminu Stowarzyszenie E-learningu Akademickiego przyznało certyfikat metodyka zdalnego nauczania dwóm naszym koleżankom z Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego. Do grona certyfikowanych metodyków zdalnego nauczania dołączyły panie:

  1. Anna Grygoruk - wieloletnia nauczycielka na platformie Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, specjalistka w tylu dziedzinach, że trudno wymieniać, orkiestralnie zajmująca się pedagogiką, zarządzaniem, marketingiem, psychologią, szkoleniami, pracą naukową, ponadto kulturoznawca, terapeuta, socjoterapeuta, specjalistka ds. HR, doktorantka na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.
  2. Paulina Łuczeńczyk - specjalistka w obszarze metodyki zdalnego nauczania, koordynatorka ds. jakości kształcenia zdalnego w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym, polonistka z wykształcenia, autorka publikacji z zakresu prawa autorskiego, językoznawstwa, e-learningu, czynna uczestniczka licznych konferencji naukowych, prywatnie nieuleczalna mistrzyni wszelakich kulinariów.

Gratulujemy obu paniom i zachęcamy zarówno naszych wykładowców, jak i studentów do podjęcia trudu uzyskania prestiżowego certyfikatu!

FAQ