Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przejdź do strony polityka prywatności.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Polski Uniwersytet Wirtualny patronem merytorycznym konferencji "Edu IT Trends. Nowoczesne technologie dla uczelni wyższych"

Polski Uniwersytet Wirtualny weźmie udział - w roli eksperta merytorycznego - w prestiżowej konferencji, która odbędzie się 2 marca 2017 roku w Warszawie. Tematyka konferencji skupia się wokół zagadnień informatyzacji szkolnictwa wyższego oraz innych nowoczesnych trendów i technologii edukacyjnych oferowanych na rynku akademickim. Jednym z modułów obrad jest kształcenie zdalne lub szerzej - wykorzystanie technologii informacyjnych na zajęciach dydaktycznych. W roli prelegentki podczas wydarzenia wystąpi Paulina Łuczeńczyk, koordynatorka ds. jakości kształcenia zdalnego w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym. Temat jej wystąpienia to: "Dydaktyka na platformie e-learningowej a prawo autorskie - ujęcie praktyczne". W swojej prezentacji specjalistka PUW-u omówi m.in. specyfikę różnych narzędzi komunikacji na platformie zdalnego nauczania w kontekście przestrzegania prawa autorskiego. Już wkrótce zamieścimy fotorelację z tego wydarzenia.

 

FAQ