Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Rozpoczęcie zajęć na platformie Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego

Szanowni Państwo,
pora zacząć nowy rok akademicki na platformie zdalnego nauczania PUW.
Dostęp do platformy będzie możliwy po nadaniu numeru indeksu i przypisaniu do grup zajęciowych. Po zalogowaniu na  platformę, gdzie będą odbywać się zajęcia zdalne (dane logowania takie jak do Wirtualnego Pokoju Studenta), https://platforma.ahe.lodz.pl/ w kategorii przedmioty 16/17 zima będą udostępnione przedmioty do realizacji w danym semestrze zgodnie z harmonogramem podanym w Wirtualnym Pokoju Studenta w zakładce Organizacja studiów. Przedmioty na platformie pojawią się po 10 października.

Proszę na początku skupić się na Kursie Moodle, który jest kursem szkoleniowym z obsługi naszej platformy. Proszę zapoznać się z jego zawartością, która na pewno przybliży poruszanie się po platformie. Na stronie głównej znajduje się również samouczek w zakładce Pomoc dla studenta.

Na innych przedmiotach zasady zaliczeń pracy będą podawać Dydaktycy. Jeśli chodzi o czaty, terminy prac zaliczeniowych będą podawane przez Dydaktyków w danym przedmiocie, ale nie jest to główny kanał komunikacji na platformie; praca toczyć się będzie głównie na forach dyskusyjnych i zadaniach, na których można wypowiadać się w dowolnym czasie, nie zaś w konkretnych, wyznaczonych godzinach.

W imieniu zespołu Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego życzę wszystkim naszym Studentom i Wykładowcom udanego roku akademickiego oraz bezbrzeżnej satysfakcji ze wspólnego studiowania.

dr Wiesław Przybyła
Pełnomocnik Rektora ds. studiów zdalnych

FAQ