Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przejdź do strony polityka prywatności.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Bezpieczeństwo wewnętrzne - nowy kierunek online!

Polski Uniwersytet Wirtualny we współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Sieradzu wprowadza do swej oferty na rok akademicki 2013/2014 nowy kierunek studiów I stopnia: Bezpieczeństwo wewnętrzne. Nasi studenci będą mogli wybrać jedną z dwóch specjalności:

  • Edukacja dla bezpieczeństwa
  • Prewencja i profilaktyka na rzecz bezpieczeństwa

Znakomita większość zajęć będzie się odbywać na platformie zdalnego nauczania, w ramach specjalnie przygotowanych kursów e-learningowych. Uzupełnieniem wykładów i ćwiczeń on-line będą zjazdy w siedzibie uczelni (2-3 razy w semestrze).

Jesteśmy przekonani, że kształcenie na bardzo popularnym kierunku studiów w formule zdalnej spotka się z dużym zainteresowaniem kandydatów. Zapisy już trwają. Chętnych prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

Zapraszamy!

FAQ