Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Studia podyplomowe on-line - nowe kierunki

Studia podyplomowe on-line - nowe kierunki

Szanowni Państwo, w nowym roku akademickim każdy, kto legitymuje się dyplomem ukończenia studiów I lub II stopnia, będzie mógł rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z Polskim Uniwersytetem Wirtualnym na jednym z ponad dwudziestu kierunków studiów podyplomowych. Oferujemy studia 2- i 3-semestralne z takich dziedzin, jak pedagogika i nauczanie, zarządzanie, prawo i administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi, zdrowie publiczne. W naszej ofercie znajdziesz studia zarówno kwalifikacyjne, jak i doszkalające.

Wielką zaletą PUW-owskich podyplomówek jest możliwość zrealizowania znakomitej większości zajęć (ok. 75-80%) poprzez platformę zdalnego nauczania. Dzięki temu słuchacz naszych studiów - najczęściej osoba pracująca, zapracowana, wykonująca wiele zadań społecznych i rodzinnych - potrafi pogodzić rozliczne obowiązki z potrzebą rozwoju komptenecji i zdobywania nowych kwalifikacji.

Studia podyplomowe on-line na platformie PUW-u cieszą się od lat ogromnym zainteresowaniem i zyskują rzesze słuchaczy, którzy nierzadko wracają do nas na drugi czy trzeci kierunek studiów! Jeśli chcesz do nich dołączyć, wypełnij formularz rekrutacyjny i od października zostań nowoczesnym słuchaczem nowoczesnych studiów.

FAQ