Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Akademia On-line. VIII edycja już 20 października!

Zbliżamy się do terminu VIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji Akademia On-line. W tym roku przyświeca nam hasło "Know your user - e-learning na styku światów".

Wybierając hasło przewodnie tegorocznej edycji konferencji, chcieliśmy skierować uwagę na przemiany, jakie zaszły i nieustannie zachodzą w nauczaniu na odległość. A mamy w tym ogromne doświadczenie! Nie tylko oferujemy studia on-line w ramach Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, czyli największej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej działającej nieprzerwanie od 2002 rok, lecz e-learning akademicki i badania nad nim są wpisane w nasze DNA. Chcemy się tym dzielić i chcemy o tym słuchać, dlatego zaprosiliśmy różnych specjalistów zajmujących się nauczaniem on-line na to wydarzenie. Wspólna wymiana doświadczeń jest dla nas niezwykle ważna, szczególnie że możemy wyciągać z niej wnioski i oferować jeszcze większą jakość nauczania.

Listę prelegentów jest już zamknięta, za to serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych słuchaczy. Prelegenci wystąpią stacjonarnie w auli G1 w budynku "G" AHE w Łodzi przy ulicy Rewolucji 1905 r. nr 52, a wydarzenie będzie transmitowane on-line. Możecie więc wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu. 

Zapisy zbieramy na dedykowanej stronie Akademii On-line. Znajdziecie tam również program konferencji oraz abstrakt.

Dołączcie też do wydarzenia na Facebooku i udostępnijcie je znajomym, którzy też interesują się e-learningiem. 

Do zobaczenia!

FAQ