Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Start roku akademickiego na platformie

Dla studentów PUW praca na platformie zdalnego nauczania startuje 07.10.22.


Do tego czasu pojawią się u Państwa na platformie (platforma.ahe.lodz.pl) "kafelki" przedmiotów na ten semestr. Do obszarów dydaktycy będą dodawać informacje m.in.: o zaliczeniu przedmiotu, materiały dydaktyczne i aktywności. Nauka na PUW ma charakter głównie asynchroniczny, tj. pracują Państwo w dowolnym czasie (oprócz terminów wyznaczonych webinarów).


Wyjątkiem są zjazdy, które według przepisów ministerialnych, muszą odbyć się w siedzibie uczelni. Plan zajęć (przedmioty i numery sal) pojawi się w WPS bliżej przed planowanym zjazdem.
Terminy zjazdów (w zakładce zjazdy) i inne ważne informacje (np. aktualności) znajdują się na naszej stronie https://www.puw.pl/pl


Od 07.10.22 należy logować się w przedmiotach na platformie, oglądać czy są zamieszczane materiały i aktywności do wykonania. W razie pytań do przedmiotu, można napisać do dydaktyka za pomocą poczty na platformie. Zachęcamy do skorzystania z Kursu Moodle – obsługi platformy. Pracownicy PUW pomogą rozwiązać problemy techniczne zawiązane z platformą: pomoc@ahe.lodz.pl / tel. 607 381 558.

Powodzenia!

FAQ