Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Mgr Izabela Janowska

Trener Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości

Trener rozwoju osobistego i kompetencji psychospołecznych. Aktywny warsztatowiec, pedagog, coach, prawie idealna żona ;-)  i mama najwspanialszych dzieci na świecie. Na platformie Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego rowadzi przedmioty: Metodyka zarządzania kompetencjami, Konstruktywne rozwiązywanie konfliktów, Projekt własnego przedsięwzięcia, Podstawy kreatywności, Twórczość i kreatywność.

Jestem praktykiem z powołania, więc dla mnie każda wiedza powinna przekładać się na konkretne działania. Na moich zajęciach student przede wszystkim zdobywa umiejętności, które prowadzą do określonego efektu i zmiany na lepsze. To nie tylko studiowanie, ale często również rozwój w różnych innych dziedzinach życia. To tutaj rozwija się człowiek. Tutaj dzieje się magia.

Lubię robić proste, zwykłe rzeczy. Patrzeć w słońce, wąchać kwiaty, słuchać pędu życia. Z pasją trenuję uważność . Mam alergię na słowo " musisz" i staram się pamiętać o tym, że " upadamy wtedy gdy, nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem" (Myslovitz)

W swojej pracy doceniam....  rutynę? Nieee , to absolutnie nie tutaj. Doceniam to, że każdy dzień jest inny, wiele się dzieje, i że mogę obcować z wyjątkowymi ludźmi, bo to oni są dla mnie inspiracją, która rozwija.

Studenci uczą mnie... pokory, cierpliwości i nowego punktu widzenia. To właśnie od nich dostaję klucz do drzwi, które wcześniej były dla mnie zamknięte, albo nawet których nie zauważałam. Studenci budzą moje uśpione obszary, pokazują, że mogę więcej, uczą przekraczania swoich granic.

Kreatywność oznacza... zmianę. Zmianę ciągłą, nieustającą, permanentną, która dokonuje się poprzez zabawę. Kreatywność to również udowadnianie, że jak się nie da czegoś zrobić, to w efekcie końcowym i tak się da :-)

Przyszłość nauczania to...  mobilność, elastyczność i indywidualizm. To praktycznie działanie bez sztucznych podziałów i barier. To przyjemność uczenia się przez całe życie, które odbywa się ze wsparciem dobranym do indywidualnych potrzeb.

Najlepiej... żyć tak, by móc spojrzeć sobie w oczy. I mieć dobrych ludzi wokół.

FAQ