Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Mgr Aneta Woźniakowska-Moskwa

Aneta Woźniakowska Moska - wykładowca | PUW

Wykładowca na kierunkach: Administracja oraz Politologia

Jest absolwentką i doktorantką Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi, w latach 2009-2012 pełniła funkcję Prodziekana kierunku Politologia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Jej naukowe zainteresowania dotyczą zagadnień związanych z prawem administracyjnym ze szczególnym uwzględnieniem problematyki samorządu terytorialnego.  Jest autorką wielu publikacji z zakresu prawa administracyjnego, samorządowego, konstytucyjnego oraz oświatowego.

Poza sferą życia uczelnianego zajmuje się fotografią, prowadzi bloga fotograficznego:  http://agdybyfotografia.blogspot.com/ , w 2016 r. odbyła się jej wystawa fotograficzna „Makroświat”, poza tym zajmuje się projektowaniem mebli i wnętrz, jest laureatką konkursów literackich między  innymi Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. K. K. Baczyńskiego.

W swojej pracy doceniam… brak monotonii, ponieważ każda grupa studentów to nowe wyzwanie. Poza tym możliwość wymiany poglądów, pracę w zgranym zespole, konieczność doskonalenia i aktualizowania wiedzy.
Studenci uczą mnie... świeżego spojrzenia na wiele problemów. Na zajęciach spotykam się ze studentami , którzy przyjeżdżaj z różnych stron Polski i Europy. Stwarza to możliwość porównania doświadczeń oraz ciekawej dyskusji.
Kreatywność oznacza… przełamywanie barier, wychodzenie poza schematy i strefę komfortu, możliwość podejmowania działań, które mają moc zmieniania rzeczywistości, tak aby odpowiadała ona naszym wyobrażeniom.
Przyszłość nauczania to… świadomość, że swoją wiedzę doskonalimy nie tylko w czasie studiów, lecz również po ich zakończeniu. Proces ten trwa całe życie.
Najlepiej… gdy praca jest pasją, dlatego tak ważny jest właściwy wybór kierunku studiów.

FAQ