Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Bezpieczeństwo wewnętrzne (Zjazdy w Sieradzu)

Zapisz się

390,00zł/miesiąc

Kierunek studiów:

Rodzaj studiów:

Forma studiów:

Uczelnia realizująca studia:

Uzyskiwany tytuł:

Dyplom: 
Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Okres nauki:

Forma zajęć:

Mocne strony kierunku: 

Oferowane specjalności prowadzone będą wyłącznie przez ekspertów, takich jak czynni zawodowo prokuratorzy, adwokaci, funkcjonariusze policji, funkcjonariusze urzędów skarbowych.

Jesteśmy przekonani, że oferowany program uzupełniających studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne przyczyni się do zwiększenia wartości i konkurencyjności naszych absolwentów na rynku pracy. Jest on ponadto odpowiedzią na wymagania społeczno-gospodarcze zarówno na poziomie lokalnym (w powiecie sieradzkim oraz województwie łódzkim), jak i ogólnopolskim.

Specjalności

Bezpieczeństwo systemu podatkowego

Ta nowoczesna specjalność pozwoli zdobyć kompleksową wiedzę i umiejętności w zakresie funkcjonowania systemu podatkowego i administracji skarbowej, kontroli i zwalczania przestępczości ekonomicznej, odpowiedzialności za przestępstwa i wykroczenia skarbowe, przebiegu postępowania podatkowego, egzekucji zobowiązań podatkowych oraz podstaw rachunkowości. Specjalność dedykowana osobom chcącym związać swoje życie zawodowe z podatkami, administracją skarbową, celną, walką z przestępczością ekonomiczną, a także osobom, które chcą prowadzić własną działalność gospodarczą.

Taktyka i analityka czynności dowodowych

Dzięki studiom na tej specjalności absolwent uzyska szeroką wiedzę z zakresu: postępowania dowodowego, czynności dowodowych, taktyki przeprowadzania przesłuchań, metodyki działań śledczych, oględzin miejsc zbrodni czy zabezpieczeń dochodzeniowo-śledczych. Wiedza i umiejętność przeprowadzania dowodów w kombinacji z dogłębną wiedzą praktyczną pozyskaną od specjalistów w tej dziedzinie spowodują, że absolwent naszej filii będzie lepiej wykwalifikowanym adeptem służb mundurowych.

Cyberbezpieczeństwo

Specjalność dedykowana wszystkim osobom chcącym poznać kwestie związane z zarządzaniem ryzykiem w obszarze cyberbezpieczeństwa, przestępczości komputerowej, wojny hybrydowej oraz walki informacyjnej. Studenci w trakcie kształcenia się na tej specjalności poznają metody i narzędzia informatyczne niezbędne do zabezpieczenia środowiska pracy w firmie oraz techniki analizy ryzyka zagrożeń cyfrowych. Dowiedzą się jak zadbać o  bezpieczeństwo aplikacji internetowych, mobilnych i systemów komputerowych. Uzyskają wiedzę o zagrożeniach w globalnej Sieci czy mediach społecznościowych. Poznają również tajniki bezpieczeństwa inwestycyjnego obejmującego, różnego rodzaju instrumenty finansowe, w tym Forex, kryptowalty, MLM, piramidy finansowe. Zapoznają się z zasadami informatyki śledczej, w tym zasady poruszania się w tzw. czarnym Internecie (Dark web).

Kadra: 

Adw. dr Piotr Bogacki - dziekan kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne on-line

Opłaty: 

Nie pobieramy wpisowego: 0 zł

Czesne miesięczne:390 zł
Czesne miesięczne od II roku studiów: 
Opłata rekrutacyjna:85 zł
Wydanie legitymacji elektronicznej:22 zł

 

FAQ