Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

STUDIA PODYPLOMOWE ON-LINE

Przedmiot promocji: 
studia

* Rabaty dotyczą opłat czesnego w roku akademickim 2019/2020. Promocje nie łączą się ze sobą.

RABAT 20%

  • Dla kobiet w ciąży i młodych matek (posiadających dziecko do 3. roku życia), które złożą komplet dokumentów w siedzibie Uczelni lub za pośrednictwem poczty do dnia 18.08.2019 roku (decyduje data stempla pocztowego).

RABAT 15%

  • Dla kandydatów, którzy złożą komplet dokumentów w siedzibie Uczelni lub za pośrednictwem poczty do dnia 14.07.2019 roku (decyduje data stempla pocztowego).

RABAT 10%

  • Dla studentów i absolwentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego.

RABAT DLA FIRM I INSTYTUCJI

  • Firma/ instytucja wysyłająca od 2 do 5 pracowników – 10% zniżki dla każdego pracownika,
  • Firma/ instytucja wysyłająca od 6 do 12 pracowników – 15% zniżki dla każdego pracownika,
  • Firma/ instytucja wysyłająca od 13 i więcej pracowników – 20% zniżki dla każdego pracownika.

RABAT 50%

  • dla osób, które  złożą dokumenty i skutecznie zapiszą się na studia podyplomowe (co jest rozumiane, jako złożenie kompletu dokumentów i podpisanie umowy o studia) na kierunek Terapia pedagogiczna z elementami logopedii i są słuchaczami lub absolwentami kierunku Oligofrenopedagogika realizowanego przez Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi,
  • dla osób, które  złożą dokumenty i skutecznie zapiszą się na studia podyplomowe (co jest rozumiane, jako złożenie kompletu dokumentów i podpisanie umowy o studia) na kierunek Oligofrenopedagogika i są słuchaczami lub absolwentami kierunku Terapia pedagogiczna z elementami logopedii realizowanego przez Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi.


UWAGA: Promocje nie łączą się ze sobą!
 

FAQ