Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Uroczyste rozdanie dyplomów dla absolwentów PUW

dyplomy uczelni wyższej
Zaproszenie na uroczyste rozdanie dyplomów

Szanowni Państwo,

 

Pragniemy pogratulować Państwu ukończenia studiów i podziękować za wspólnie spędzony czas w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym. Mamy nadzieję, że dzięki studiom w PUW nabyli Państwo wyjątkowe umiejętności i wiedzę, które z powodzeniem wykorzystacie w życiu prywatnym i zawodowym.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na uroczyste rozdanie dyplomów, które odbędzie się w czwartek, 4 października br., o godz. 16:30 w Patio, w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, przy ul. Rewolucji 1905r nr 52. Będzie to okazja do uczczenia zakończenia studiów i Państwa osiągnięć.

Życzymy Państwu dalszych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności także w życiu prywatnym!

 

Władze Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

   

UWAGA!

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w uroczystości do dnia 02.10.2012 na kierunkowe skrzynki mailowe dziakanatów (adresy mailowe znajdziecie Państwo na stronie AHE: www.ahe.lodz.pl/student/dziekanaty). Osoby chcące uczestniczyć w uroczystości proszone są o odbiór dokumentów w dziekanacie najpóźniej do 02.10.2012r.

Osoby, które już odebrały dokumenty ale chciałyby również wziąć udział w uroczystości proszone są o dostarczenie do dziekanatu oryginału dyplomu (w sztywnej brązowej oprawie), najpóźniej do 02.10.2012r.

 

FAQ