Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Pedagogika drugiego stopnia o profilu praktycznym w Filii w Jaśle!

Szanowni Państwo,

kolejne marzenie stało się faktem. Otrzymaliśmy uprawnienia do kształcenia na kierunku pedagogika drugiego stopnia o profilu praktycznym w Filii w Jaśle AHE w Łodzi. Wielkie podziękowania dla:

  •     Pana dra Przemysława Baciaka, dziekana Filii w Jaśle, który kierował pracami nad wnioskiem;
  •     Pani dr Eweliny Reczek i Pani dr Moniki Kapuścińskiej za merytoryczną opiekę nad wnioskiem;
  •     Pana mgra Dariusza Forystka, dyrektora Filii w Jaśle, który wraz z zespołem przygotował wniosek i pozyskiwał partnerów technologicznych;
  •     Pań z Działu Jakości Kształcenia oraz z Biblioteki Naukowej AHE w Łodzi za pomoc techniczną i merytoryczną.

Jestem przekonany, że uzyskanie ww. uprawnień to krok w stronę rozwoju naszej jasielskiej Filii. Ogromne gratulacje dla kierownictwa, wykładowców i pracowników administracyjnych Filii. Przypominam, że w Filii w Jaśle oferujemy już drugi kierunek - po administracji - na poziomie studiów magisterskich, co ogromnie ubogaca ofertę studiów w ośrodku położonym z dala od tradycyjnych wielkomiejskich centrów akademickich.

dr Wiesław Przybyła
Prorektor ds. rozwoju i kształcenia zdalnego
 

FAQ