Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przejdź do strony polityka prywatności.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Dr Wiesław Przybyła prelegentem konferencji edukacyjnej

Dr Wiesław Przybyła, Prorektor ds. rozwoju i kształcenia zdalnego w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym, który e-learningiem pasjonuje się nie tylko zawodowo, wystąpi jako prelegent-ekspert na konferencji edukacyjnej organizowanej przez firmę ClickMeeting. Tematem wydarzenia jest "Nauka zdalna i hybrydowa dla uczelni wyższych: technologia, finanse, perspektywy". Dr Wiesław Przybyła w swoim wystąpieniu "Webinary w uczelni - nie tylko edukacja!" pokaże uczestnikom, jak szerokie zastosowanie ma organizacja webinarów dla studentów.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu on-line mogą zapisać się za pośrednictwem formularza. Uczestnictwo jest bezpłatne, a poza naszym ekspertem wystąpią również inni prelegenci związani z e-learningiem. Konferencja odbędzie się 15 września 2021. Start o godzinie 15:00. Zapraszamy!

FAQ