Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

VI Ogólnopolska Konferencja Akademia On-line - zmiana terminu.

Szanowni Państwo,

z ciężkim westchnieniem informujemy, że tegoroczną VI Ogólnopolską Konferencję Akademia On-line, którą zaplanowaliśmy na 18 listopada, zdecydowaliśmy przenieść na wiosnę 2021 roku. Po wielu rozmowach i konsultacjach z uczestnikami wspólnie doszliśmy do wniosku, że chcielibyśmy, aby konferencja zachowała charakter przyjacielskiego spotkania. Z uwagi na dynamicznie rozprzestrzeniający się wirus SARS-CoV-2 stało się to niemożliwe i zbyt niebezpieczne dla wszystkich zainteresowanych.

Marzymy o terminie wiosennym 2021, mając nadzieję na lepsze czasy, które pozwolą na spotkanie stacjonarne. Wówczas, wzorem poprzednich edycji, w pięknym Patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi rozbrzmiewać będą wystąpienia i gorące dyskusje. A zaschnięte gardła nawilżą kawa i herbata, zaś wieczorem – łyk wina.

Wszystkie zgłoszenia oczywiście zachowują ważność, zarówno prelegentów, jak i słuchaczy. Konferencja pozostaje bezpłatna. Nie zmienia się także regulamin publikacji pokonferencyjnej.

Do zobaczenia w Łodzi!

FAQ