Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

VI Ogólnopolska Konferencja Akademia On-line. Dołącz do wydarzenia!

Polski Uniwersytet Wirtualny ma zaszczyt zaprosić na VI edycję Ogólnopolskiej Konferencji Akademia On-line, której w tegorocznej edycji przyświeca hasło "Free your mind - Kreatywność w zdalnym nauczaniu i budowanie relacji ze studentem i uczniem". Konferencja odbędzie się w dniu 18 listopada 2020 r. w siedzibie Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

Głównym organizatorem konferencji jest działający w strukturze AHE w Łodzi Polski Uniwersytet Wirtualny, który zajmuje się promowaniem nowoczesnych metod nauki. W ramach tych działań tworzymy swoiste centrum kompetencyjne w zakresie metodyki, technologii i organizacji e-edukacji.

PUW to także największa polska uczelnia kształcąca studentów w formule e-learningowej od 2002 r., z której doświadczenia skorzystało już ponad 20 tysięcy absolwentów z całego świata. W tym roku, szczególnym dla edukacji on-line, konferencja ma być forum prezentacji dla poszukiwania kreatywnych rozwiązań w zdalnym nauczaniu, a także budowania autentycznych relacji pomiędzy dydaktykiem i uczniem.

Zapraszamy wszystkich praktyków, wykładowców, nauczycieli, specjalistów, jak i firmy zajmujące się e-learningiem do uczestnictwa w Konferencji, również jako prelegent.

Wszystkie szczegóły dotyczące VI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Akademia On-line oraz formularz zapisu znajdują się na dedykowanej stronie wydarzenia

Dołącz również do wydarzenia na Facebooku.

Na wydarzenie zapraszają:
dr Wiesław Przybyła, pełnomocnik rektora ds. studiów zdalnych
mgr Oktawia Braniewicz, dziekan ds. studiów anglojęzycznych

FAQ