Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Bezpieczeństwo wewnętrzne II stopnia wkrótce w naszej ofercie!

Rok akademicki 2020/21 w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym to nowe możliwości kształcenia.

Wkrótce w naszej ofercie studiów on-line pojawią się studia II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne. Zjazdy warsztatowe, podobnie jak w przypadku I stopnia Bezpieczeństwa wewnętrznego w PUW, realizowane będą w naszej filii w Sieradzu, gdzie znajduje się zaplecze dydaktyczne, w tym pracownia kryminalistyczna.

Co zaoferuje ten kierunek, poza oczywiście możliwością uzupełnienia wykształcenia i zdobycia tytułu magistra na tym interdyscyplinarnym kierunku?
Studenci będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę na jednej z dwóch przyszłościowych, unikalnych specjalności do wyboru:

  • bezpieczeństwo systemu podatkowego
  • taktyka i analityka czynności dowodowych

Gdy tylko Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zakończy proces nadawania nam uprawnień do kierunku, wprowadzimy go do oferty, wraz ze wszystkimi szczegółami cenowymi.

Czekają nas również zmiany na studiach licencjackich on-line na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne. Przy współpracy z Portem Lotniczym Łódź zaoferujemy niedługo nową specjalność - bezpieczeństwo portów lotniczych i łańcucha dostaw.

FAQ