Facebook - Polski Uniwersytet Wirtualny
Centrum Pomocy
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Dział rekrutacji Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego

Rekrutacja na studia i kursy on-line, obsługa kursantów, udzielanie informacji dotyczących rekrutacji oraz przebiegu studiów i kursów.

Bezpłatna infolinia (połączenia krajowe)
tel. 800 080 888

Rekrutacja na studia I i II stopnia
e-mail: rekrutacja@puw.pl
tel. (+48) 42 63 15 800
tel. (+48) 42 63 15 801

Rekrutacja na studia podyplomowe
e-mail: podyplomowe@puw.pl
tel. (+48) 42 29 95 637

Rekrutacja na kursy
e-mail: kursy@puw.pl
tel. (+48) 42 63 15 804

Siedziba
Polski Uniwersytet Wirtualny
ul. Sterlinga 26
90-212 Łódź
tel. (+48) 42 63 15 800

Punkty informacyjne

Wydział Zamiejscowy i Ośrodek Regionalny w Wodzisławiu Śląskim
ul. 1-go Maja 23b
44–304 Wodzisław Śląski
+ 48 (32) 661 11 46, + 48 (32) 661 11 48, fax: (32) 494 42 66
wodzislaw@ahe.lodz.pl, podyplomowewodzislaw@ahe.lodz.pl
Strona Wydziału Zamiejscowego w Wodzisławiu Śląskim
________________________________________
Wydział Zamiejscowy w Jaśle
ul. Szkolna 38
38-200 Jasło
+48 13 42 61 360
jaslo@ahe.lodz.pl
Strona Wydziału Zamiejscowego w Jaśle
________________________________________
Wydział Zamiejscowy w Sieradzu
ul. Mickiewicza 6
98 -200 Sieradz
tel.: +48 43 828 63 03
sieradz@ahe.lodz.pl
Strona Wydziału Zamiejscowego w Sieradzu
________________________________________
Wydział Zamiejscowy w Trzciance
ul. 27 Stycznia 100
64-980 Trzcianka
tel./fax: +48 67 216 68 08
trzcianka@ahe.lodz.pl
Strona Wydziału Zamiejscowego w Trzciance
________________________________________
Wydział Zamiejscowy w Warszawie
ul. L. Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
pok. 128, I piętro
budynek LXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Lajosa Kossutha
+48 22 855 04 78
warszawa@ahe.lodz.pl
Strona Wydziału Zamiejscowego w Warszawie
________________________________________
Wydział Zamiejscowy w Świdnicy
Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Świdnicy
ul. Saperów 27a
58-100 Świdnica
tel/fax. +48 74 640 03 40
swidnica@ahe.lodz.pl
Strona Wydziału Zamiejscowego w Świdnicy
________________________________________
Ośrodek Regionalny w Grudziądzu
ul. Sobieskiego 12
86-300 Grudziądz
tel./fax. +48 56 46 317 72
grudziadz@ahe.lodz.pl
Ośrodek Regionalny w Grudziądzu
________________________________________
Ośrodek Regionalny w Wieluniu
ul. Śląska 23
98-300 Wieluń
tel./fax: +48 43 843 45 14
wielun@ahe.lodz.pl
Ośrodek Regionalny w Wieluniu
________________________________________
Ośrodek Regionalny w Ząbkowicach Śląskich
ul. Powstańców Warszawy 8
57-200 Ząbkowice Śląskie
+48 698 570 045, + 48 74 81 00 833
zabkowice@ahe.lodz.pl
Ośrodek Regionalny w Ząbkowicach Śląskich
________________________________________

Dziekanaty kierunków
Administracja: tel. 42 63 15 867, administracja@ahe.lodz.pl
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, dziennikarstwo@ahe.lodz.pl
Ekonomia: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, ekonomia@ahe.lodz.pl
Filologia obca: tel. 42 63 15 862, filologia@ahe.lodz.pl
Filologia polska: tel. 42 63 15 978, 42 29 95 580, filpolska@ahe.lodz.pl
Grafika: tel. 42 63 15 862, grafika@ahe.lodz.pl
Kulturoznawstwo: tel. 42 63 15 978, 42 29 95 580 kulturoznawstwo@ahe.lodz.pl
Pedagogika: tel. 42 63 15 860, pedagogika@ahe.lodz.pl
Pielęgniarstwo: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, pielegniarstwo@ahe.lodz.pl
Politologia: tel. 42 63 15 867, politologia@ahe.lodz.pl
Psychologia: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, psychologia@ahe.lodz.pl
Transport: tel. 42 63 15 867, transport@ahe.lodz.pl

Dział marketingu
Obsługa partnerów biznesowych, informacje o nawiązywaniu współpracy, kontakt z mediami.
e-mail: marketing@puw.pl
tel. (+48) 42 29 95 540