Facebook - Polski Uniwersytet Wirtualny
Centrum Pomocy
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Dział rekrutacji Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego

Rekrutacja na studia i kursy, obsługa kursantów, udzielanie informacji dotyczących rekrutacji oraz przebiegu studiów i kursów.
 
Rekrutacja na studia I i II stopnia
tel. (+48) 42 63 15 800
tel. (+48) 42 63 15 801
 
Rekrutacja na studia podyplomowe
tel. (+48) 42 29 95 637
 
Rekrutacja na kursy
e-mail: kursy@puw.pl
tel. (+48) 42 63 15 804
 

Dział marketingu Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego

Kontakt i obsługa partnerów biznesowych, informacje o nawiązywaniu współpracy, kontakt z mediami.
tel. (+48) 42 29 95 540

Dziekanaty kierunków

Administracja: tel. 42 63 15 867, administracja@ahe.lodz.pl
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, dziennikarstwo@ahe.lodz.pl
Ekonomia: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, ekonomia@ahe.lodz.pl
Filologia obca: tel. 42 63 15 862, filologia@ahe.lodz.pl
Filologia polska: tel. 42 63 15 978, 42 29 95 580, filpolska@ahe.lodz.pl
Grafika: tel. 42 63 15 862, grafika@ahe.lodz.pl
Kulturoznawstwo: tel. 42 63 15 978, 42 29 95 580 kulturoznawstwo@ahe.lodz.pl
Pedagogika: tel. 42 63 15 860,pedagogika@ahe.lodz.pl
Pielęgniarstwo: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, pielegniarstwo@ahe.lodz.pl
Politologia: tel. 42 63 15 867, politologia@ahe.lodz.pl
Psychologia: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, psychologia@ahe.lodz.pl
Transport: tel. 42 63 15 867, transport@ahe.lodz.pl