Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

STUDIA ON-LINE I i II stopnia

Przedmiot promocji: 
studia

 

Promocje cenowe na rok akademicki 2020/21 zostały zakończone!

Skorzystaj ze specjalnych promocji cenowych i rozpocznij nowy rok akademicki w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym z atrakcyjnym rabatem! 

0 ZŁ ZA POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE

  • Zwalnia się z opłaty za postępowanie rekrutacyjne kandydatów będących w latach ubiegłych studentami Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, obecnych studentów oraz jej absolwentów.

RABAT ZA CZESNE Z GÓRY

  • Studenci oraz kandydaci, którzy do dnia 30.09.2020 roku uiszczą jednorazowo opłatę czesnego za pełen rok studiów rozpoczynających się od października otrzymają rabat 10% na pierwszy rok studiów,
  • Studenci oraz kandydaci, którzy do dnia 30.09.2020 roku uiszczą jednorazowo opłatę czesnego za cały semestr studiów rozpoczynających się od października otrzymają rabat 5% na pierwszy rok studiów.

RABATY DLA MAM I KOBIET W CIĄŻY

  • Kobiety w ciąży i młode matki (posiadających dziecko do 3. roku życia), które złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych do dnia 30.09.2020 roku (decyduje data stempla pocztowego), otrzymają rabat 10% na pierwszy rok studiów rozpoczynajacych się od października,

RABAT 50%

  • Dla studentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, którzy podejmują równolegle naukę na drugim kierunku studiów. Rabat przyznawany jest do momentu ukończenia pierwszego kierunku.

RABAT 10% DLA ABSOLWENTÓW

  • Dla absolwentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, którzy podejmują kolejne studia na innym niż macierzysty kierunku, otrzymają rabat na pierwszy rok akademicki.

UWAGA: Rabaty dotyczą opłat czesnego w roku akademickim 2020/2021. Promocje nie łączą się ze sobą.

Pełen regulamin promocji.

Sprawdź ofertę najlepszych studiów on-line i zapisz się teraz.

FAQ