Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

STUDIA ON-LINE I i II stopnia

Przedmiot promocji: 
studia

 

Skorzystaj z promocji cenowych i rozpocznij nowy rok akademicki 2021/22 w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym z atrakcyjnym rabatem! 

SPECJALNY RABAT 10% NA CZESNE NA PIERWSZYM SEMESTRZE + RABAT 30% NA WYBRANY KURS W CENTRUM KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

 • (Dotyczy: kursów z oferty AHE, pod warunkiem, że zostaną uruchomione), który mogą uzyskać kandydaci na studia on-line realizowane z wykorzystaniem platformy zdalnego nauczania Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, którzy do 30.06.2021 r. złożą komplet dokumentów.

RABAT 10% DLA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW

 • Tegoroczni maturzyści, którzy do 26.07.2021 r. zadeklarują wybór kierunku studiów w systemie rekrutacji on-line i złożą komplet dokumentów do 15.09.2021 r. otrzymają rabat na pierwszy semestr studiów on-line.

RABATY W OPŁACIE CZESNEGO ZA PIERWSZY SEMESTR STUDIÓW

 • 10% dla kandydatów, którzy złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych do dnia 26.07.2021 r.
 • 8% dla kandydatów, którzy złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych w okresie od dnia 27.07.2021 do dnia 28.08.2021 r.
 • 5% dla kandydatów, którzy złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych w okresie od dnia 29.08.2021 do dnia 15.09.2021 r.

0 ZŁ ZA POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE

 • Zwalnia się z opłaty za postępowanie rekrutacyjne kandydatów będących w latach ubiegłych studentami Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, obecnych studentów oraz jej absolwentów.

RABAT ZA PŁATNOŚĆ CZESNEGO Z GÓRY

 • Studenci oraz kandydaci, którzy do dnia 30.09.2021 roku uiszczą jednorazowo opłatę czesnego za pełen rok studiów rozpoczynających się od października otrzymają rabat 10% na pierwszy rok studiów,
 • Studenci oraz kandydaci, którzy do dnia 30.09.2021 roku uiszczą jednorazowo opłatę czesnego za cały semestr studiów rozpoczynających się od października otrzymają rabat 5% na pierwszy semestr studiów.

RABATY DLA MAM I KOBIET W CIĄŻY

 • Kobiety w ciąży i młode matki (posiadających dziecko do 3. roku życia), które złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych do dnia 30.09.2021 roku, otrzymają rabat 10% na pierwszy semestr studiów rozpoczynajacych się od października.

RABAT 50%

 • Dla studentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, którzy podejmują równolegle naukę na drugim kierunku studiów. Rabat przyznawany jest do momentu ukończenia pierwszego kierunku. Promocja nie dotyczy, gdy drugim kierunkiem jest taniec.

RABAT 10% DLA ABSOLWENTÓW

 • Dla absolwentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, którzy podejmują kolejne studia na innym niż macierzysty kierunku, otrzymają rabat na pierwszy rok akademicki.

UWAGA: Rabaty dotyczą opłat czesnego w roku akademickim 2021/2022. Promocje nie łączą się ze sobą.

Pełen regulamin promocji.

Sprawdź ofertę najlepszych studiów on-line i zapisz się teraz.

FAQ