Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przejdź do strony polityka prywatności.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Studia podyplomowe - Zarządzanie projektami informatycznymi

Zapisz się

737,00zł/miesiąc

Kierunek studiów:

Rodzaj studiów:

Forma studiów:

Uczelnia realizująca studia:

Dyplom: 
Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Okres nauki:

Forma zajęć:

Opis studiów: 

Adresaci

 • Kierownicy Projektów IT
 • Kierownicy Projektów
 • Zespoły realizujące projekty
 • Pracownicy działów IT
 • Administratorzy systemów
 • Deweloperzy, analitycy i testerzy aspirujący do roli Kierowników Projektów IT

Cel

Celem studiów jest nabycie przez słuchaczy kompleksowej wiedzy i umiejętności z zakresu prowadzenia i zarządzania projektami informatycznymi oraz przygotowanie do certyfikacji w zakresie międzynarodowych metodyk zarządzania projektami IT (PRINCE2® Foundation, Professional Scrum Master I (PSM I).

Czas

2 semestry – 180 godzin

Metoda

Około 60% programu kształcenia odbywa się na platformie e-learningowej Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, pozostałe 40% (5 zjazdów stacjonarnych) zajęć prowadzone jest w formie stacjonarnej — zajęcia odbywają się w soboty i niedziele.

Opieka merytoryczna

Patronat merytoryczny nad programem studiów podyplomowych objęła firma ProjektEvo.

ProjektEvo –  doświadczona firma szkoleniowo - doradcza  istniejąca w branży od 2007 roku. Posiada status Akredytowanej Organizacji Szkoleniowej (ATO) w zakresie brytyjskich metodyk zarządzania:

 • projektami PRINCE2,
 • ryzykiem M_o_R,
 • programami MSP.

Firma prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte szyte na miarę pod konkretnego klienta oraz współpracuje z wiodącymi uczelniami w poszczególnych regionach przy organizacji studiów.

ProjektEvo to praktycy w swoich dziedzinach przekazujący praktyczne doświadczenia, wypracowujący realne rozwiązania. Kadra trenerów i konsultantów to ludzie z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym i wdrożeniowym (kierownicy projektów, programów w dużych firmach, konsultanci z międzynarodowym doświadczeniem)

Firma prowadzi działania doradcze i wdrożeniowe w zakresie:

 • wdrożeń procesów i narzędzi zarządzania projektami;
 • optymalizacji prowadzonych projektów; selekcji projektów do portfolio
 • coaching i mentoring dla kadry zarządzającej i kierowników projektów

Więcej o firmie: www.projektevo.pl

Kadra: 
 1. Adam Chmielewski, PMP - konsultant, trener i praktyk biznesu. Certyfikowany Project Manager PMP®, PRINCE2®, MoR® Approved Trainer, Professional Scrum Master, MSP®, MoP®, AgilePM, PPRINCE2™ Agile Practitioner, ITIL®. Zarządzał oraz uczestniczył w kilkudziesięciu projektach krajowych oraz międzynarodowych w tym jednych z największych projektów IT w kraju. Przeprowadził wiele tysięcy godzin szkoleń w obszarze zarządzania projektami, ryzykiem, zespołami. Przygotował do certyfikacji z sukcesem ponad 1000 kierowników projektów. W obszarze IT specjalizuje się w projektach wdrożeniowych i wytwórczych oraz analizie biznesowej.

 

 1. Michał Bryndel - doświadczony trener i konsultant metodyk i standardów zarządzania projektami, portfelem, ryzykiem, zmianą. i wiedzą ( Akredytowany trener PRINCE2®, MSP®, MoR®, MoP®). Ponad 9000 godzin szkoleń. Konsultant zarządzania portfelowego. Prowadził, nadzorował  bądź doradzał w projektach w wielu firmach, w sektorze publicznym, akademickim jak i w organizacjach pozarządowych zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

 

 1. Tomasz Waleczko - trener II st. Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.; Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu Elżbiety Sołtys, Akademię Treningu Interpersonalnego, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Przeprowadził ponad 108000 godzin szkoleń w projektach rozwoju kompetencji dla biznesu, organizacji pozarządowych, szkół, jednostek samorządowych. Jest członkiem PTP.

 

 1. Karolina Jarocka - doświadczony Kierownik Projektów i Portfela ze specjalizacją w obszarze IT. Pracuje z dużymi światowymi korporacjami jako Kierownik Projektów IT, coach i trener dla innych kierowników projektów.  Certyfikacje Scrum Mastera i PRINCE2 Practitioner.

 

 1. Dorota Pec - konsultant i trener. Akredytowany trener PRINCE2®, Change Management, PRINCE2 AgileTM Practitioner. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem projektami i zmianami, z wykorzystaniem metodyk PRINCE2 oraz Change Management.

 

 1. Radosław Zając - konsultant i trener. PRINCE2® Approved Trainer. Absolwent MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Zajmuje się analizą biznesową, prowadzeniem projektów oraz rozwijaniem i wdrażaniem zarządzania wiedzą.
Opłaty: 
 • Czesne miesięczne (płatne przez 8 miesięcy): 737.50 zł
 • Pełny koszt studiów to 5900 zł
 • Istnieje możliwość dokonania opłaty jednorazowo
 • Wystawiamy faktury VAT
FAQ