Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Studia podyplomowe - Psychoonkologia

Zapisz się

750,00zł/miesiąc

Kierunek studiów:

Rodzaj studiów:

Forma studiów:

Uczelnia realizująca studia:

Dyplom: 
Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Okres nauki:

Forma zajęć:

Opis studiów: 

Adresaci

Głównymi adresatami studiów podyplomowych na kierunku Psychoonkologia są w szczególności lekarze specjaliści, psychologowie, pielęgniarki, personel medyczny, jak i rehabilitanci, dietetycy, pracownicy socjalni czy osoby duchowne mające w pracy zawodowej styczność z osobami cierpiącymi na choroby nowotworowe. Również specjaliści obejmujący opieką rodziny pacjentów onkologicznych, są idealnym adresatem tych studiów.

Cel

Studia podyplomowe on-line na kierunku Psychoonkologia mają na celu przekazanie lekarzom specjalistom, psychologom i personelowi medycznemu wiedzy oraz umiejętności niezbędnych w kontaktach z pacjentami z rozpoznaniem choroby nowotworowej (i innych chorób terminalnych) na wszystkich etapach leczenia pacjenta. Przygotowanie zdobyte podczas tych studiów podyplomowych obejmuje również kontakt z rodzinami pacjentów onkologicznych, zarówno w trakcie terapi chorego, jak i w trakcie ewentualnej żałoby. Proponowane studia pozwolą na udoskonalenie umiejętności praktycznych związanych z:

  • pomaganiem pacjentom oraz ich rodzinom w wykorzystywaniu zasobów, planów do zdrowienia i podtrzymywania zdrowia
  • pomagania w radzeniu sobie z sytuacją zbliżania się do kresu życia pacjentów i w przeżywaniu żałoby ich bliskich 

Studia te mają pomóc w nabyciu i udoskonalaniu umiejętności ochrony własnych zasobów psychicznych oraz zdrowia własnego ze względu na dużą odpowiedzialność, jaką niesie ze sobą ten rodzaj kontaktów.

Czas

2 semestry

Opłaty: 
  • Czesne miesięczne (płatne przez 8 miesięcy w roku): 750 zł
  • Pełny koszt studiów to 6000 zł
  • Istnieje możliwość dokonania opłaty jednorazowo
  • Wystawiamy faktury VAT
FAQ