Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przejdź do strony polityka prywatności.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Studia podyplomowe - Olejki eteryczne - technologie wytwarzania i praktyczne zastosowanie z aromaterapią

Zapisz się

Kierunek studiów:

Rodzaj studiów:

Forma studiów:

Uczelnia realizująca studia:

Dyplom: 
Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Okres nauki:

Forma zajęć:

Opis studiów: 

CEL STUDIÓW
Kierunek, dzięki któremu dowiesz się jak, w farmacji oraz aromaterapii. Poznasz  strategiami  i współczesnym trendami na rynku olejków oraz historią pozyskiwania olejków eterycznych. W trakcie zajęć w Instytucie Roślin Olejkowych i Aromaterapii przy Destylarni Olejków i Hydrolatów uzyskasz  praktyczną umiejętność pozyskiwania kilkudziesięciu  olejków eterycznych  oraz ich bezpiecznego zastosowania w  wielu dziedzinach. Specjalistyczna wiedza o wykorzystaniu olejków eterycznych pozwoli Ci poszerzyć Twoje kompetencje zawodowe lub otworzyć drogę do nowej kariery zawodowej. Zdobędziesz umiejętności produkcji olejków i hydrolatów.

ADRESACI
Kierunek przeznaczony dla każdego, kto posiada dyplom ukończenia studiów I lub II stopnia. Będzie to dla Ciebie idealny wybór jeśli Twoja pasją są olejki eteryczne i chciałbyś zdobyć i  zdobyć wiedzę z szeroko pojętej aromaterapii. Zapraszamy także wszystkich terapeutów, specjalistów rehabilitacji  i naturopatów oraz zielarzy i aptekarzy, producentów i sprzedawców olejków eterycznych którzy chcą zwiększyć swoje kompetencje zawodowe.

METODA
Organizatorem studiów podyplomowych Olejki eteryczne - technologie wytwarzania i praktyczne zastosowanie z aromaterapią jest Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE w Łodzi. Są to studia organizowane w trybie on-line ze zjazdami w Łodzi i filii AHE w Wodzisławiu Śląskim.

CZAS TRWANIA
3 semestry, 360 godzin

Mocne strony kierunku: 

Dzięki zdobytym umiejętnościom będziesz mógł świadomie poruszać się w  świecie olejków eterycznych i hydrolatów. Będziesz gotów do objęcia samodzielnego stanowiska specjalisty lub założenia własnej działalności gospodarczej. Twoje kompetencje pozwolą Ci produkować olejki eteryczne i hydrolaty na skalę laboratoryjną, rzemieślniczą i przemysłową. Pozyskasz umiejętności komponowania zapachów, a także wiedzę kosmetyczną i prawną.

Po ukończeniu studiów podyplomowych absolwent otrzyma zaświadczenie z kodem zawodu:
1.1. Nazwa i kod zawodu (wg Klasyfikacji zawodów i specjalności)
Operator urządzeń do produkcji koncentratów spożywczych 816007
1.2. Nazwy zwyczajowe zawodu:
Operator urządzeń do produkcji olejków eterycznych.

W Międzynarodowym Standardzie Klasyfikacji Zawodów ISCO-08 odpowiada grupie:
8160 Food and related products machine operators.
Według Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD 2007):
Sekcja C – Przetwórstwo przemysłowe.

Opłaty: 
  • Pełny koszt studiów to 5900 zł
  • Płatne w 10 ratach
  • Istnieje możliwość dokonania opłaty jednorazowo
  • Wystawiamy faktury VAT
FAQ