Ta strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych, w celu dostosowania strony do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przejdź do strony polityka prywatności.

Wyszukiwarka:

Szukaj

Anuluj

Polski Uniwersytet Wirtualny

Platforma
zdalnego nauczania

Wirtualny
pokój studenta

Studia podyplomowe - Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zapisz się

500,00zł/miesiąc

Kierunek studiów:

Rodzaj studiów:

Forma studiów:

Uczelnia realizująca studia:

Okres nauki:

Forma zajęć:

Opis studiów: 

Adresaci

Studia podyplomowe Zarządzanie zasobami ludzkimi adresujemy do:

  • pracowników działów HR,
  • pracowników działów kadr i płac,
  • członków zarządu i osób odpowiedzialnych w firmach za rozwój zasobów ludzkich,
  • pracowników firm rekrutacyjnych,
  • head hunterzy i osoby zarządzające zespołami,
  • osób planujących swoją karierę w HR.

Cel

Celem studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi jest zapoznanie słuchaczy z najnowszymi trendami, narzędziami i wyzwaniami zarządzania zasobami ludzkimi w firmie. Przygotowanie do realizacji strategii rozwoju talentów w firmie, organizacji zarządzania kadrami pod kątem zmian na rynku pracy. Program studiów oparty jest na najnowszych trendach w kluczowych obszarach HR w firmie. Słuchacze studiów zostaną przygotowani do optymalizacji narzędzi rekrutacji i komunikacji w zmieniającym się otoczeniu firmy.

Czas

2 semestry, 210 godzin

Metoda

Studia są prowadzone zarówno metodami tradycyjnymi, jak i z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. 40% zajęć prowadzonych jest w formie e-learningowej. Pozostałe 60% zajęć odbywa się w formie zjazdów stacjonarnych organizowanych weekendowo.

Mocne strony kierunku: 

Adresaci

Studia podyplomowe Zarządzanie oświatą adresujemy do osób zajmujących się problematyką oświatową w jednostkach samorządu terytorialnego, dyrektorów placówek oświatowych i szkół oraz osób, które aspirują do piastowania stanowisk kierowniczych w oświacie.
Cel

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania oświatą mają na celu przygotowanie absolwentów kierunku do podejmowanie czynności zawodowych na stanowiskach kierowniczych we wszelkiego rodzaju placówkach oświatowych. Ukończenie studiów podyplomowych w zakresie zarządzania oświatą nadają kwalifikacje w zakresie  zarządzania oświatą we wszystkich typach szkół i innych placówkach opiekuńczo-wychowawczych, czy organach nadzorujących działalność oświatową.
Czas

2 semestry, 245 godzin
Metoda

Studia są prowadzone zarówno metodami tradycyjnymi, jak i z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. 70% zajęć prowadzonych jest w formie e-learningowej. Pozostałe 30% zajęć odbywa się w formie zjazdów stacjonarnych organizowanych weekendowo.

Opłaty: 
  • Czesne miesięczne (płatne przez 8 miesięcy w roku): 500 zł
  • Pełny koszt studiów to 4000 zł
  • Istnieje możliwość dokonania opłaty jednorazowo
  • Wystawiamy faktury VAT
FAQ